top of page

Ako to Vidíme My

Svadobná fotografia zachytáva neopakovateľnú atmosféru, jedinečné a spontánne okamihy Vášho života. Je originálna, plná kontrastov a silných emócií. Uchová spomienky od najsilnejších momentov po najmenšie detaily Vášho výnimočného dňa. Svadobný fotograf má za úlohu zachytiť a zdokumentovať originalitu situácií, úsmevy, emócie a svetlo tak, že i po rokoch budú fotografie rozprávať Váš príbeh plný živelnosti a sily okamihu. Prioritou nášho zámeru je zachytenie a uchovanie neopakovateľných momentov a spomienok na Váš jedinečný deň v podobe fotografií . Vyhľadávame najmä prirodzené svetlo, ktoré vytvorí originálnu a neskreslenú atmosféru. Pri pohľade na fotografie je takáto sveteľná nálada iniciátorom, ktorý v nás vyvolá neskreslené pocity a verne vykreslí spomienky. Nielen že budete na fotografiách vyzerať dobre, ale budete fotografiu vnímať vo viacerých rovinách a viacerými zmyslami. Spontánnosť a emócie na fotografiách, v kombinácii so všetkými dôležitými detailami, vyvolávajú dlho potom skutočné spomienky na Váš svadobný deň.

Fotografovanie nie je len maľovanie svetlom, chemický proces, či súbor dát, ale predovšetkým vášeň vychádzajúca zo srdca. Pre nás to je vášeň, ktorá je nadradená finančnej stránke, a nie opačne, tak ako je to možné často vidieť v dnešnej dobe.

Ako sa Stretneme

Uprednostňujeme osobné stretnutie, kde sa porozprávame o Vašich predstavách a dáme si dobrú kávu. Detaily a požiadavky vieme prejednať aj telefonicky, ak nie je možné stretnutie. Za roky skúseností poznáme celý priebeh svadobného dňa, takže nám stačia základné informácie o čase, mieste a priebehu udalostí.

Prvé stretnutie je možné využiť v spojení s prvým - predsvadobným fotografovaním.

Ako Fotíte

Celé fotografovanie sa nesie v duchu priateľskej atmosféry. Společne vytvoríme uvolnené a prirodzené portréty, a zachytíme neopakovateľné a krásne momenty aj keby pršalo. Chceme, aby ste si užívali fotografovanie, ako aj Váš celý svadobný deň bez časového, čí  iného stresu. Ostatný priebeh svadobného dńa fotografujeme formou reportáže, bez nášho zásahu do diania. Zachytávame autentickosť a spontánnosť. Pri skupinovom fotení Vám ale radi pomôžeme.

Čo ak bude PršaŤ

Výborne! Konečne budeme fotiť fotografie s atmosférou dažďa. Ale ak si nechcete pokaziť účes, v prípade predpovede nepriaznivého

počasia volíme interiér. S alternatívou dažďa počítame vždy a máme v zálohe interiér. Ten si ale dohodneme v dostatočnom predstihu, v súlade s Vašimi požiadavkami.

Urobíte nám predsvadobné fotografie /rande/

Áno. Veľmi radi, a dokonca aj zadarmo. Toto fotenie ponúkame klientom grátis pri výbere kompletného balíka. Inak je za štandardnú cenníkovú cenu. Je to príležitosť vyskúšať si pózovanie pred objektívom. Predsvadobné fotografie je možné využiť na svadobné oznámenie, alebo ako časť prezentácií, dekorácií v deň svadby. 

Hlavnú výhodu však vidíme v spoznaní sa a možnosti páru vyskúšať si fotografovanie. V svadobný deň je potom atmosféra fotografovania portrétov značne uvoľnenejšia v porovnaní s tými, ktorí sa postavia prvýkrát pred objektív. Každopádne nie sme pri predsvadobnom fotografovaní tlačení časom, takže navštívime viac miest. Výsledkom sú prirodzene vyzerajúce autentické fotografie v podobe príbehu, nielen tie pózované.

 

Kedy uvidíme fotografie

Výber, alebo ak chcete, ochutnávka fotografií Vám bude zaslaná e-mailom v podobe vybraných náhľadov /3-7ks/ spravidla do 48 hod. V priebedu nasledujúcich 2-8 týždňov budú Vaše fotografie pripravené k odovzdaniu v podobe ručne vyrábaného boxu s hodvábnym vyhotovením. Obsah tvorí set fotografií v kvalitnej tlači s maximálnou životnosťou a designový flash disk /USB/.

Koľko fotografií dostaneme

Počet fotografií je závislý na podmienkach, čase fotografovania a Vašich požiadavkách. Spravidla dostávate ucelený balík všetkých vybraných fotografií, na ktorých vyzeráte skvele :)  Počet odovzdaných snímok nelimitujeme a nenechávame si doplatiť za úpravu ďalších

fotografií. Zvyčajne však dostávate viac fotografií, ako popisujú jednotlivé balíčky. Počet v nich je len orientačný.

Urobíte nám FotoKnihu

Áno. Máme na výber z niekoľkých možností. Ukážky a možnosti sa dozviete na osobnom stretnutí.

Prémiové Fine-Art fotoknihy vytvárame po dohode, na základe Vášho záujmu o konkrétne prevedenie. Kreatívne spracovanie je v modernom a čistom dizajne, s harmonickým usporiadaním jednotlivých snímkov. Finálnym produktom tak môže byť aj séria kníh v rôznych veľkostiach, uložená v luxusných obaloch na knihy, DVD, USB a pod.

Vďaka Vaším pozitívnym ohlasom sa stále viac teší obľube. Kvalitná fotokniha v tvrdej väzbe a v kompaktných rozmeroch, od 12x12 do 28x28 cm štvorec, alebo klasika až do rozmeru 42x28 cm. Zlom medzi stranami je úplne neviditeľný. Je ideálna na panoramatické fotografie cez obidve strany fotoknihy. Fotografie sú na matnom hrubom papieri, ktorý dokonale odoláva odtlačkom prstov a zaistí tak špeciálnu hĺbku a žiarivosť farieb. Výber väzby v lesklom, extrémne jemnom matnom prevedení, alebo môžete uprednostniť elegantné a štýlové prevedenie v koži s personalizovaným popisom, vyšívaním, či razbou.

 

Čím fotíte

Fotografujeme vyspelou profesionálnou technikou - systém EOS. Používame objektívy najvyššej rady L a ART, v zastúpení sú vysokosvetelné objektívy, ktoré sú zárukou technicky dokonalých fotografií aj v tých najhorších svetelných podmienkach. Nechýba nám ani technika v zálohe. Napriek tomu zastávame názor, že dobrý nástroj ešte nerobí majstra. Fotky robí v prvom rade fotograf, nie fotoaparát.  My Vám ponúkame vysokú mieru profesionálnej práce a nadštandardný prístup.

bottom of page